Magic Adrenaline: Difference between revisions
no edit summary
Pandamaare (talk | contribs) No edit summary |
Pandamaare (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 30: | Line 30: | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | [[Sniping Ranger]]<br /> | | style="border-style: solid; border-width: 1px" | [[Sniping Ranger]]<br /> | ||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | Lv5<br /> | | rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | Lv5<br /> | ||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | [[Trapping Ranger]]<br /> | |||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | Lv3<br /> | |||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | [[Over Taker]]<br /> | | style="border-style: solid; border-width: 1px" | [[Over Taker]]<br /> |