Phoenix Talon/zh-hans: Difference between revisions
→技能信息
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 30: | Line 30: | ||
! 凤凰连击 !! 凤凰俯冲 !! 凤凰连击 !! 凤凰俯冲 | ! 凤凰连击 !! 凤凰俯冲 !! 凤凰连击 !! 凤凰俯冲 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 40 || 158% || 203% || 222% || 284% || rowspan= | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 40 || 158% || 203% || 222% || 284% || rowspan=17 | 10 MP || 3 MP || rowspan="17" | +20% || rowspan="17" | 20 秒 || rowspan="17" | 7 || rowspan="17" | 1 || rowspan="17" | 250 MP || rowspan="17" | 29 秒 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 163% || 210% || 229% || 293% || | | align="left" | 2 || 163% || 210% || 229% || 293% || 3.2 MP | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 41 || 168% || 216% || 236% || 302% || | | align="left" | 3 || 41 || 168% || 216% || 236% || 302% || 3.4 MP | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 44 || 173% || 223% || 244% || 312% || | | align="left" | 4 || 44 || 173% || 223% || 244% || 312% || 3.6MP | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 47 || 179% || 229% || 251% || 321% || | | align="left" | 5 || 47 || 179% || 229% || 251% || 321% || 3.8 MP | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 50 || 184% || 236% || 258% || 330% || | | align="left" | 6 || 50 || 184% || 236% || 258% || 330% || 4 MP | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 53 || 189% || 243% || 265% || 339% || | | align="left" | 7 || 53 || 189% || 243% || 265% || 339% || 4.2 MP | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 56 || 194% || 249% || 273% || 349% || | | align="left" | 8 || 56 || 194% || 249% || 273% || 349% || 4.4 MP | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 59 || 199% || 256% || 280% || 358% || | | align="left" | 9 || 59 || 199% || 256% || 280% || 358% || 4.6 MP | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 10 || 62 || 204% || 262% || 287% || 367% || | | align="left" | 10 || 62 || 204% || 262% || 287% || 367% || 4.8 MP | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 11 || 65 || 209% || 269% || 294% || 376% || | | align="left" | 11 || 65 || 209% || 269% || 294% || 376% || 5 MP | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 12 || 68 || 214% || 276% || 301% || 386% || | | align="left" | 12 || 68 || 214% || 276% || 301% || 386% || 5.2 MP | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 71 || 220% || 282% || 309% || 395% || 6. | | align="left" | 13 || 71 || 220% || 282% || 309% || 395% || 5.4 MP | ||
|- | |||
| align="left" | 14 || 74 || 225% || 289% || 316% || 404% || 5.6 MP | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || 77 || 230% || 295% || 323% || 413% || 5.8 MP | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || 80 || 235% || 302% || 330% || 422% || 6 MP | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 83 || 240% || 309% || 337% || 432% || 6.2 MP | |||
|} | |} | ||
{{SkillTextCN|等级限制|12}} | {{SkillTextCN|等级限制|12}} |