Burst Wave: Difference between revisions
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) |
|||
Line 27: | Line 27: | ||
! Initial Wave !! Fire !! Initial Wave !! Fire | ! Initial Wave !! Fire !! Initial Wave !! Fire | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 30 || 1386% || 168% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 30 || 1386% || 168% || rowspan="20" | 1 || rowspan="20" | 8 || rowspan="20" | 150 MP || rowspan="20" | 10 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 1431% || 173% | | align="left" | 2 || 1431% || 173% | ||
Line 57: | Line 57: | ||
| align="left" | 15 || 67 || 2017% || 244% | | align="left" | 15 || 67 || 2017% || 244% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 16 || 70 || | | align="left" | 16 || 70 || 2062% || 250% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 17 || 73 || 2152% || 261% | | align="left" | 17 || 73 || 2107% || 255% | ||
|- | |||
| align="left" | 18 || 76 || 2152% || 261% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 79 || 2197% || 266% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 (M) || 82 || 2242% || 272% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |