Anonymous user
Titles: Difference between revisions
→Medal List
Line 87: | Line 87: | ||
Movement Speed +2% | Movement Speed +2% | ||
|- | |- | ||
|[[Image:Med7.png]] | |||
|'''?''' | |||
|Elder Medal | |||
|? | |||
|? | |||
|Evade Bat Monsters (Dungeon) +40% | |||
|- | |||
|[[Image:Med8.png]] | |||
|'''?''' | |||
|Elder Medal | |||
|? | |||
|? | |||
|? | |||
|- | |||
|[[Image:Med9.png]] | |||
|'''?''' | |||
|Elder Medal | |||
|? | |||
|? | |||
|Critical Rate +2% | |||
ED gain (Dungeon) +10% | |||
|- | |||
|[[Image:Med10.png]] | |||
|'''?''' | |||
|? | |||
|? | |||
|? | |||
|? | |||
|- | |||
|[[Image:Med11.png]] | |||
|'''?''' | |||
|? | |||
|? | |||
|? | |||
|? | |||
|- | |||
|[[Image:Med12.png]] | |||
|'''?''' | |||
|? | |||
|? | |||
|? | |||
|? | |||
|- | |||
|[[Image:Med13.png]] | |||
|'''?''' | |||
|? | |||
|? | |||
|? | |||
|? | |||
|- | |||
|[[Image:Med14.png]] | |||
|'''?''' | |||
|? | |||
|? | |||
|? | |||
|? | |||
|- | |||
|[[Image:Med15.png]] | |||
|'''?''' | |||
|? | |||
|? | |||
|? | |||
|? | |||
|- | |||
|[[Image:Med16.png]] | |||
|'''?''' | |||
|? | |||
|? | |||
|? | |||
|? | |||
|- | |||
|[[Image:Med17.png]] | |||
|'''?''' | |||
|? | |||
|? | |||
|? | |||
|? | |||
|- | |||
|[[Image:Med18.png]] | |||
|'''?''' | |||
|? | |||
|? | |||
|? | |||
|? | |||
|- | |||
|[[Image:Med19.png]] | |||
|'''?''' | |||
|? | |||
|? | |||
|? | |||
|? | |||
|- | |||
|[[Image:Med20.png]] | |||
|'''?''' | |||
|? | |||
|? | |||
|? | |||
|? | |||
|- | |||
|[[Image:Med21.png]] | |||
|'''?''' | |||
|? | |||
|? | |||
|? | |||
|? | |||
|- | |||
|} | |} |