Pet Guide/de: Difference between revisions
→Entwicklungsstufen
SweetBunnyx3 (talk | contribs) |
|||
Line 743: | Line 743: | ||
| [[File:Berthe Jr.3.png]] | | [[File:Berthe Jr.3.png]] | ||
|- | |- | ||
| Teddy Bär (Weiß) | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| [[File:Bear_White.png]] | |||
|- | |||
| Teddy Bär (Braun) | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| [[File:Bear_Brown.png]] | |||
|} | |} | ||