Brutal Cutter: Difference between revisions
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) |
|||
Line 28: | Line 28: | ||
! Damage (Physical) !! Max Hits || Double Hit Chance !! Duration | ! Damage (Physical) !! Max Hits || Double Hit Chance !! Duration | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 25 || 104% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 25 || 104% || rowspan="21" | 8 || 10% || rowspan="21" | 10 seconds || rowspan="21" | 100 MP (60 MP ( 80 MP )) || rowspan="21" | 8 seconds (2 seconds (4 seconds)) | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 107% || 11% | | align="left" | 2 || 107% || rowspan="2" | 11% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 28 || 111 | | align="left" | 3 || 28 || 111% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 29 || 114% || 12% | | align="left" | 4 || 29 || 114% || rowspan="2" | 12% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 32 || 118 | | align="left" | 5 || 32 || 118% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 35 || 121% || 13% | | align="left" | 6 || 35 || 121% || rowspan="2" | 13% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 38 || 124 | | align="left" | 7 || 38 || 124% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 41 || 128% || 14% | | align="left" | 8 || 41 || 128% || rowspan="2" | 14% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 44 || 131 | | align="left" | 9 || 44 || 131% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 10 || 47 || 134% || 15% | | align="left" | 10 || 47 || 134% || rowspan="2" | 15% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 11 || 50 || 138 | | align="left" | 11 || 50 || 138% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 12 || 53 || 141% || 16% | | align="left" | 12 || 53 || 141% || rowspan="2" | 16% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 56 || 145 | | align="left" | 13 || 56 || 145% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 14 || 59 || 148% || 17% | | align="left" | 14 || 59 || 148% || rowspan="2" | 17% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 62 || 151 | | align="left" | 15 || 62 || 151% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 16 || 65 || 155% || 18% | | align="left" | 16 || 65 || 155% || rowspan="2" | 18% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 17 || 68 || 158 | | align="left" | 17 || 68 || 158% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 18 || 71 || 161% || 19% | | align="left" | 18 || 71 || 161% || rowspan="2" | 19% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 19 || 74 || 165 | | align="left" | 19 || 74 || 165% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 20 (M) || 77|| 168% || 20% | | align="left" | 20 (M) || 77 || 168% || rowspan="2" | 20% | ||
|- | |||
| align="left" | 21 || -* || 171% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |