Communication - Amplification/zh-hans: Difference between revisions
Communication - Amplification/zh-hans (view source)
Revision as of 14:20, 15 February 2015
, 15 February 2015→技能信息
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 52: | Line 52: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 77 || +29 || 7.5% | | align="left" | 15 || 77 || +29 || 7.5% | ||
|- | |||
| align="left" | 16 || 80 || +30 || 8% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |