Exorcism Stance 4: Darkness Sever/zh-hans: Difference between revisions
Exorcism Stance 4: Darkness Sever/zh-hans (view source)
Revision as of 09:11, 11 May 2015
, 11 May 2015→技能信息
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能笔记) |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 30: | Line 30: | ||
|- style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Ara}}" | |- style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Ara}}" | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan=2 | 40 || 1413% || rowspan= | | align="left" | 1 || rowspan=2 | 40 || 1413% || rowspan=16 | 3 || rowspan=16 | 60 MP || rowspan=16 | 10 秒 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 1459% | | align="left" | 2 || 1459% | ||
Line 59: | Line 59: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 77 || 2056% | | align="left" | 15 || 77 || 2056% | ||
|- | |||
| align="left" | 16 || 80 || 2102% | |||
|} | |} | ||
{{SkillTextCN|等级限制|12}} | {{SkillTextCN|等级限制|12}} |