Fighting Spirit/zh-hans: Difference between revisions
→技能信息
IceSoulMOG (talk | contribs) (Created page with "__NOTOC__ {{DISPLAYTITLE:战士意志}} {{Languages|Mind of the Fighter}} {| cellpadding="5" style="border: 0px solid rgb(0, 0, 0); border-collapse: collapse;" |- | Image:Mi...") |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 42: | Line 42: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 71 || 6% || 30% | | align="left" | 5 || 71 || 6% || 30% | ||
|- | |||
| align="left" | 6 || 75 || 7% || 35% || rowspan="2" | 4 | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || 79 || 8% || 40% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |