IBCN23: Difference between revisions
no edit summary
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 5: | Line 5: | ||
! 角色 !! 发型 !! 上衣 !! 下衣 !! 手套 !! 鞋子 !! 武器 !! 披风 !! 太阳镜 !! 礼仪剑 | ! 角色 !! 发型 !! 上衣 !! 下衣 !! 手套 !! 鞋子 !! 武器 !! 披风 !! 太阳镜 !! 礼仪剑 | ||
|- | |- | ||
| [[Elsword/zh-hans|艾索德]] || rowspan=9 | 2015.03.25 - 2015.05.19<br>2015.09.23 - 2015.10.07<br>2016.02.03 - 2016.02.16 || rowspan=9 colspan=5 | 2015.02.26 - 2015.05.19<br>2015.09.23 - 2015.10.07<br>2016.02.03 - 2016.02.16 || rowspan=9 | 2015.04.22 - 2015.05.19<br>2015.09.23 - 2015.10.07<br>2016.02.03 - 2016.02.16 || rowspan=9 | 2016.02.03 - 2016.02.16 || rowspan= | | [[Elsword/zh-hans|艾索德]] || rowspan=9 | 2015.03.25 - 2015.05.19<br>2015.09.23 - 2015.10.07<br>2016.02.03 - 2016.02.16 || rowspan=9 colspan=5 | 2015.02.26 - 2015.05.19<br>2015.09.23 - 2015.10.07<br>2016.02.03 - 2016.02.16 || rowspan=9 | 2015.04.22 - 2015.05.19<br>2015.09.23 - 2015.10.07<br>2016.02.03 - 2016.02.16 || rowspan=9 | 2016.02.03 - 2016.02.16 || rowspan=13 | 2015.04.22 - 2015.05.19<br>2015.09.23 - 2015.10.07<br>2016.02.03 - 2016.02.16<br>2016.03.30 - 2016.04.12 | ||
|- | |- | ||
| [[Aisha/zh-hans|爱莎]] | | [[Aisha/zh-hans|爱莎]] | ||
Line 23: | Line 23: | ||
| [[Add/zh-hans|艾迪]] | | [[Add/zh-hans|艾迪]] | ||
|- | |- | ||
| [[Lu/Ciel/zh-hans|露]] || colspan=7 rowspan=2 | 2016.03.30 - 2016.04.12 || rowspan= | | [[Lu/Ciel/zh-hans|露]] || colspan=7 rowspan=2 | 2016.03.30 - 2016.04.12 || rowspan=4 | 暂未开放 | ||
|- | |- | ||
| [[Lu/Ciel/zh-hans|希尔]] | | [[Lu/Ciel/zh-hans|希尔]] | ||
|- | |- | ||
| [[Rose/zh-hans|萝丝]] || colspan=7 | 暂未开放 | | [[Rose/zh-hans|萝丝]] || colspan=7 rowspan=2 | 暂未开放 | ||
|- | |||
| [[Ain/zh-hans|艾因]] | |||
|} | |} |