Mind Control/zh-hans: Difference between revisions
→技能信息
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 50: | Line 50: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 78 || 5% || 8% || 5% || 8% || 50% | | align="left" | 13 || 78 || 5% || 8% || 5% || 8% || 50% | ||
|- | |||
| align="left" | 14 || 82 || 5.3% || 8.5% || 5.3% || 8.5% || 53% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |