Quicksilver Strike: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 11: | Line 11: | ||
| | | | ||
| {{SkillText|DMP Usage|3|Quicksilver Strike}} | | {{SkillText|DMP Usage|3|Quicksilver Strike}} | ||
|- | |||
| | |||
| {{SkillText|Nasod Armor Combo}} | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |