ElEditors, Interface administrators, Administrators
70,782
edits
(Created page with "{| cellpadding="10" style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" |- | | | File:SI_MARKSMAN.png|link=Accurate Marksmanship/es...") |
m (Text replacement - "\[\[File:(.*?)\|link=(.*?)\]\]" to "{{st|X|$1|$2}}") |
||
(6 intermediate revisions by 4 users not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
{| | {{Skill Tree 3/es|2nd | ||
|- | | Character=Chung | ||
| | | 35-2={{st|X|SI_SHOOTINGSTAR.png|Shooting Star}} | ||
| | | 35-3={{st|X|SI_RUMBLESHOT.png|Rumble Shot}} | ||
| 35-4={{st|X|SI_INSHOW.png|Intense Showtime}} | |||
| | | 45-2={{st|X|SI_HEAVYRAILGUN.png|Heavy Railgun}} | ||
| | | 45-5={{st|X|SI_COMETCRASHER.png|Comet Crasher}} | ||
| | | 50-2={{st|X|Rapid_Cannon.png|Rapid Cannon}} | ||
|- | | 55-2={{st|X|SI_BULLETBLITZ.png|Bullet Blitz}} | ||
| | | 60-4={{st|X|SI_TUSSLETECH.PNG|Tussle Technique}} | ||
| | | 60-5={{st|X|Gas_Piston_System.png|Gas Piston System}} | ||
| 65-2={{st|X|Outrageous!.png|Outrage Strike}} | |||
| | }} | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||