Spell: Storm: Difference between revisions
→Skill Information
No edit summary |
|||
Line 50: | Line 50: | ||
| align="left" | 11 || 65 || 136% || 152% | | align="left" | 11 || 65 || 136% || 152% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 12 || 68 || 140% || 156% || +17% || +19% | | align="left" | 12 || 68 || 140% || 156% || rowspan=2 | +17% || rowspan=2 | +19% | ||
|- | |||
| align="left" | 13 || 71 || 143% || 160% | |||
|- | |||
| align="left" | 14 || 74 || 147% || 164% || rowspan=2 | +18% || rowspan=2 | +20% | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || 77 || 150% || 167% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |