Swift Kicks: Difference between revisions
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 55: | Line 55: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 17 || 68 || -29% || 63% | | align="left" | 17 || 68 || -29% || 63% | ||
|- | |||
| align="left" | 18 || 71 || -30% || 66% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |