Majikina
Joined 9 November 2013
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 6: | Line 6: | ||
== Charaktere == | == Charaktere == | ||
{| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | {| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | ||
! Server !! | ! Server !! Klasse !! Name !! Level !! Gilde | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" | [[Image:German_Flag.png]] Ruben 1 || [[Image:WSNEW.png]] || majikina || 80 || rowspan="1" | MirraiNikki | ||
|- | |- | ||
| [[Image:GANEW.png]] || | | [[Image:GANEW.png]] || LatexGirl|| 61 | ||
|- | |- | ||
| [[Image:NWNEW.png]] || Putzmittel|| 58 | | [[Image:NWNEW.png]] || Putzmittel|| 58 | ||
|- | |- | ||
| [[Image:RenaNEW.png]] || BrauneButter || 58 | | [[Image:RenaNEW.png]] || BrauneButter || 58 | ||
|- | |||
| [[Image:AishaNEW.png]] || LatexAisha || 39 | |||
|- | |||
| [[Image:SDNEW.png]] || LaufRatte || 70 | |||
|- | |||
| [[Image:YRNEW.png]] || DieLaufRatte || 70 | |||
|- | |||
| [[Image:ElesisNEW.png]] || EimerKotze || 41 | |||
|- | |||
| [[Image:EveNEW.png]] || BuntMetall || 50 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |