Maximum Strike: Difference between revisions
→Skill Infomation
Line 41: | Line 41: | ||
! Ripples of Spacetime (Magical) !! [[File:DESkill7.png]]<br>Spatiotemporal Body (Physical) !! Explosion (Magical) | ! Ripples of Spacetime (Magical) !! [[File:DESkill7.png]]<br>Spatiotemporal Body (Physical) !! Explosion (Magical) | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 40 || 335% || 703% || 380% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 40 || 335% || 703% || 380% || rowspan="18" | 60 Seconds || rowspan="18" | 300 MP || rowspan="18" | 25 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 346% || 726% || 392% | | align="left" | 2 || 346% || 726% || 392% | ||
Line 67: | Line 67: | ||
| align="left" | 13 || 71* || 466% || 977% || 528% | | align="left" | 13 || 71* || 466% || 977% || 528% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 14 || rowspan=" | | align="left" | 14 || rowspan="5" | -* || 477% || 1000% || 541% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 487% || 1023% || 553% | | align="left" | 15 || 487% || 1023% || 553% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 16 || 498% || 1046% || 565% | | align="left" | 16 || 498% || 1046% || 565% | ||
|- | |||
| align="left" | 17 || 509% || 1069% || 578% | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || 520% || 1091% || 590% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |