Statue of Glory: Difference between revisions
→Skill Information
(→Tips & Details: Modifiers) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 22: | Line 22: | ||
! Skill Level !! Level Required !! Summon Damage (Physical) !! Max HP !! Duration !! MP Usage !! Cooldown | ! Skill Level !! Level Required !! Summon Damage (Physical) !! Max HP !! Duration !! MP Usage !! Cooldown | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan=2 | 50 || 555% || Summoner Level x400 || | | align="left" | 1 || rowspan=2 | 50 || 555% || Summoner Level x400 || rowspan="11" | 7 Seconds | ||
| rowspan=" | | rowspan="11" | 30 MP | ||
| rowspan=" | | rowspan="11" | 8 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 580% || Summoner Level | | align="left" | 2 || 580% || Summoner Level x450 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 53 || 605% || Summoner Level | | align="left" | 3 || 53 || 605% || Summoner Level x500 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 57 || 630% || Summoner Level | | align="left" | 4 || 57 || 630% || Summoner Level x550 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 61 || 655% || Summoner Level | | align="left" | 5 || 61 || 655% || Summoner Level x600 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 65 || 680% || Summoner Level | | align="left" | 6 || 65 || 680% || Summoner Level x650 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 69 || 705% || Summoner Level | | align="left" | 7 || 69 || 705% || Summoner Level x700 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 73 || 730% || Summoner Level | | align="left" | 8 || 73 || 730% || Summoner Level x750 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 77 || 755% || Summoner Level | | align="left" | 9 || 77 || 755% || Summoner Level x800 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 10 || 81 || 780% || Summoner Level | | align="left" | 10 || 81 || 780% || Summoner Level x850 | ||
|- | |||
| align="left" | 11 || 85 || 805% || Summoner Level x900 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |