Category:First Job Buff Skills: Difference between revisions
→Rose
IceSoulMOG (talk | contribs) (→Rose) |
Gameboy224 (talk | contribs) (→Rose) |
||
Line 37: | Line 37: | ||
| width="40" | [[Image:ValSkill09.png]] | | width="40" | [[Image:ValSkill09.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Servo Nitro]] | | align="center" width="150" | [[Servo Nitro]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[Image:MHBuff.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Limit Over]] | |||
|} | |} | ||
|} | |} | ||
<br> | <br> |