Sweep Rolling: Difference between revisions
→{{PvP}}
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 50: | Line 50: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 94% ~ 189% | | align="left" | 15 || 94% ~ 189% | ||
|- | |||
| align="left" | [Enhanced] 82 || 113% ~ 227% | | align="left" | [Enhanced] 82 || 113% ~ 227% | ||
|} | |} |