Mana Shield: Difference between revisions
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 26: | Line 26: | ||
! Damage Reduction !! Durability !! Duration | ! Damage Reduction !! Durability !! Duration | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="3" | 20 || 20% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="3" | 20 || 20% || rowspan="30" | 15% Max HP || rowspan="30" | 30 Seconds || rowspan="30" | 30 MP || rowspan="30" | 20 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 21% | | align="left" | 2 || 21% | ||
Line 66: | Line 66: | ||
| align="left" | 20 (M) || 53 || 39% | | align="left" | 20 (M) || 53 || 39% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 21 || rowspan=" | | align="left" | 21 || rowspan="10" | -* || 40% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 22 || 41% | | align="left" | 22 || 41% | ||
Line 75: | Line 75: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 25 || 44% | | align="left" | 25 || 44% | ||
|- | |||
| align="left" | 26 || 45% | |||
|- | |||
| align="left" | 27 || 46% | |||
|- | |||
| align="left" | 28 || 47% | |||
|- | |||
| align="left" | 29 || 48% | |||
|- | |||
| align="left" | 30 || 49% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |