Viert · Werfen Speer: Difference between revisions
→Skill Traits
Gameboy224 (talk | contribs) |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 36: | Line 36: | ||
! rowspan=2 | Level Required !! rowspan=2 | Attribute Effect !! Details !! rowspan=2 | Level Required !! rowspan=2 | Attribute Effect !! colspan=3 | Details | ! rowspan=2 | Level Required !! rowspan=2 | Attribute Effect !! Details !! rowspan=2 | Level Required !! rowspan=2 | Attribute Effect !! colspan=3 | Details | ||
|- style="background:{{ColorSel|CharLight|Ain}}" | |- style="background:{{ColorSel|CharLight|Ain}}" | ||
! MP Useage !! | ! MP Useage !! Slashes !! Spear Throw !! colspan=2 | Cooldown | ||
|- | |- | ||
| - || {{SkillText|Light|80}} || 240MP || - || {{SkillText|Heavy|140|150}} || 222.6% || 1159.2% || 31.5 Seconds | | - || {{SkillText|Light|80}} || 240MP || - || {{SkillText|Heavy|140|150}} || 222.6% || 1159.2% || 31.5 Seconds |