Blatt Blume: Difference between revisions
no edit summary
(→Skill Information: MP & Cooldown) |
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 4: | Line 4: | ||
| [[File:LASActive5.png]] | | [[File:LASActive5.png]] | ||
| {{SkillType|SA|B}} | | {{SkillType|SA|B}} | ||
|- | |||
| | |||
| {{SkillText|Blatt Blume}} | |||
|- | |||
| | |||
| {{SkillText|Swaying El}} | |||
|} | |} | ||