Infernal Arms: Difference between revisions
→Skill Information: VC /o/
Shironsaki (talk | contribs) |
(→Skill Information: VC /o/) |
||
Line 25: | Line 25: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 65 || 750% || 1000% || 300% || 1500% | | align="left" | 1 || 65 || 750% || 1000% || 300% || 1500% | ||
| rowspan= | | rowspan=30 | 300 MP | ||
| rowspan= | | rowspan=30 | 180 seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 70 || 806% || 1075% || 323% || 1613% | | align="left" | 2 || 70 || 806% || 1075% || 323% || 1613% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || ?? || 863% || 1150% || 345% || 1725% | |||
|- | |||
| align="left" | 4 || ?? || 919% || 1225% || 368% || 1838% | |||
|- | |||
| align="left" | 5 || ?? || 975% || 1300% || 390% || 1950% | |||
|- | |||
| align="left" | 6 || ?? || 1031% || 1375% || 413% || 2063% | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || ?? || 1088% || 1450% || 435% || 2175% | |||
|- | |||
| align="left" | 8 || ?? || 1144% || 1525% || 458% || 2288% | |||
|- | |||
| align="left" | 9 || ?? || 1200% || 1600% || 480% || 2400% | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || ?? || 1256% || 1675% || 503% || 2513% | |||
|- | |||
| align="left" | 11 || ?? || 1313% || 1750% || 525% || 2625% | |||
|- | |||
| align="left" | 12 || ?? || 1369% || 1825% || 548% || 2738% | |||
|- | |||
| align="left" | 13 || ?? || 1425% || 1900% || 570% || 2850% | |||
|- | |||
| align="left" | 14 || ?? || 1481% || 1975% || 593% || 2963% | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || ?? || 1538% || 2050% || 615% || 3075% | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || ?? || 1594% || 2125% || 638% || 3188% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || ?? || 1650% || 2200% || 660% || 3300% | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || ?? || 1706% || 2275% || 683% || 3413% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || ?? || 1763% || 2350% || 705% || 3525% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 || ?? || 1819% || 2425% || 728% || 3638% | |||
|- | |||
| align="left" | 21 || ?? || 1875% || 2500% || 750% || 3750% | |||
|- | |||
| align="left" | 22 || ?? || 1931% || 2575% || 773% || 3863% | |||
|- | |||
| align="left" | 23 || ?? || 1988% || 2650% || 795% || 3975% | |||
|- | |||
| align="left" | 24 || ?? || 2044% || 2725% || 818% || 4088% | |||
|- | |||
| align="left" | 25 || ?? || 2100% || 2800% || 840% || 4200% | |||
|- | |||
| align="left" | 26 || ?? || 2156% || 2875% || 863% || 4313% | |||
|- | |||
| align="left" | 27 || ?? || 2213% || 2950% || 885% || 4425% | |||
|- | |||
| align="left" | 28 || ?? || 2269% || 3025% || 908% || 4538% | |||
|- | |||
| align="left" | 29 || ?? || 2325% || 3100% || 930% || 4650% | |||
|- | |||
| align="left" | 30 || ?? || 2381% || 3175% || 953% || 4763% | |||
|- | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
{{RFSkillsKR}} | {{RFSkillsKR}} |