Crazy Shot: Difference between revisions
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 25: | Line 25: | ||
! Skill Level !! Required Level !! Damage (Magical) !! Max Hits !! MP Usage !! Cooldown | ! Skill Level !! Required Level !! Damage (Magical) !! Max Hits !! MP Usage !! Cooldown | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 40 || 311% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 40 || 311% || rowspan="21" | 14 || rowspan="21" | 300 MP || rowspan="21" | 21 seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 321% | | align="left" | 2 || 321% | ||
Line 58: | Line 58: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 17 || 83 || 473% | | align="left" | 17 || 83 || 473% | ||
|- | |||
| align="left" | 18 || 86 || 483% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 89 || 493% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 (M) || 92 || 503% | |||
|- | |||
| align="left" | 21 || -* || 513% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |