Communication - Absorption: Difference between revisions
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 28: | Line 28: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 44 || 33% || 15 MP || +50 MP | | align="left" | 3 || 44 || 33% || 15 MP || +50 MP | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 91 || 44% || 20 MP || +60 MP | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |