Sword Shield: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 31: | Line 31: | ||
{| cellspacing="0" cellpadding="5" border="1" width="0" style="border-collapse: collapse;" | {| cellspacing="0" cellpadding="5" border="1" width="0" style="border-collapse: collapse;" | ||
|- align=center style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" | |- align=center style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" | ||
! | ! Skill Level | ||
! | ! Level Required | ||
! | ! Spinning Small Swords(Physical) | ||
! Duration | ! Duration | ||
|- align=center | |- align=center | ||
| align=left | 1 | | align=left | 1 | ||
| | | 20 | ||
| 65% | |||
| 4 Seconds | |||
| | |||
| | |||
|- align=center | |- align=center | ||
| align=left | 2 | | align=left | 2 | ||
| | | 20 | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- align=center | |- align=center | ||
| align=left | 3 | | align=left | 3 | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- align=center | |- align=center | ||
| align=left | 4 | | align=left | 4 | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- align=center | |- align=center | ||
| align=left | 5 | | align=left | 5 | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- align=center | |- align=center | ||
| align=left | 6 | | align=left | 6 | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- align=center | |- align=center | ||
| align=left | 7 | | align=left | 7 | ||
| | | ? | ||
| | | ? | ||
| | | ? | ||
|- align=center | |||
| align=left | 8 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- align=center | |||
| align=left | 9 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- align=center | |||
| align=left | 10 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- align=center | |||
| align=left | 11 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- align=center | |||
| align=left | 12 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- align=center | |||
| align=left | 13 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- align=center | |||
| align=left | 14 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- align=center | |||
| align=left | 15 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- align=center | |||
| align=left | 16 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- align=center | |||
| align=left | 17 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- align=center | |||
| align=left | 18 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- align=center | |||
| align=left | 19 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- align=center | |||
| align=left | 20 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |