Extreme Blade: Difference between revisions
→Skill Information: RF next
Shironsaki (talk | contribs) |
(→Skill Information: RF next) |
||
Line 23: | Line 23: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 65 || 323% || 3075% | | align="left" | 1 || 65 || 323% || 3075% | ||
| rowspan= | | rowspan=30 | 300 MP | ||
| rowspan= | | rowspan=30 | 180 seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 70 || 347% || 3306% | | align="left" | 2 || 70 || 347% || 3306% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || ?? || 371% || 3536% | |||
|- | |||
| align="left" | 4 || ?? || 396% || 3767% | |||
|- | |||
| align="left" | 5 || ?? || 420% || 3998% | |||
|- | |||
| align="left" | 6 || ?? || 444% || 4228% | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || ?? || 468% || 4459% | |||
|- | |||
| align="left" | 8 || ?? || 493% || 4689% | |||
|- | |||
| align="left" | 9 || ?? || 517% || 4920% | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || ?? || 541% || 5151% | |||
|- | |||
| align="left" | 11 || ?? || 565% || 5381% | |||
|- | |||
| align="left" | 12 || ?? || 589% || 5612% | |||
|- | |||
| align="left" | 13 || ?? || 614% || 5843% | |||
|- | |||
| align="left" | 14 || ?? || 638% || 6073% | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || ?? || 662% || 6304% | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || ?? || 686% || 6534% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || ?? || 711% || 6765% | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || ?? || 735% || 6996% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || ?? || 759% || 7226% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 || ?? || 783% || 7457% | |||
|- | |||
| align="left" | 21 || ?? || 808% || 7688% | |||
|- | |||
| align="left" | 22 || ?? || 832% || 7918% | |||
|- | |||
| align="left" | 23 || ?? || 856% || 8149% | |||
|- | |||
| align="left" | 24 || ?? || 880% || 8379% | |||
|- | |||
| align="left" | 25 || ?? || 904% || 8610% | |||
|- | |||
| align="left" | 26 || ?? || 929% || 8841% | |||
|- | |||
| align="left" | 27 || ?? || 953% || 9071% | |||
|- | |||
| align="left" | 28 || ?? || 977% || 9302% | |||
|- | |||
| align="left" | 29 || ?? || 1001% || 9533% | |||
|- | |||
| align="left" | 30 || ?? || 1026% || 9763% | |||
|- | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
{{BMSkillsKR}} | {{BMSkillsKR}} |