High Speed: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 22: | Line 22: | ||
! Skill Level !! Level Required !! Damage (Magical) !! MP Cost !! Cooldown | ! Skill Level !! Level Required !! Damage (Magical) !! MP Cost !! Cooldown | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 35 || 431% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 35 || 431% || rowspan="110" | 0 MP || 7 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 450% | | align="left" | 2 || 450% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || || | | align="left" | 3 || || | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || || | |||
|- | |||
| align="left" | 5 || || | |||
|- | |||
| align="left" | 6 || || | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || || | |||
|- | |||
| align="left" | 8 || || | |||
|- | |||
| align="left" | 9 || || | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || || 606% || 3 seconds | |||
|- | |||
| align="left" | 11 || 70 || 625% || 2 seconds | |||
|- | |||
| align="left" | 12 || 70 || 644% || 2 seconds | |||
|- | |||
| align="left" | 13 || 70 || 664% || 1 seconds | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |