Exploding Nasod Hand: Difference between revisions
Update KR Detail
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
(Update KR Detail) |
||
Line 25: | Line 25: | ||
| align="left" | 1 ||rowspan="2" | 45 || 4% || 100% | | align="left" | 1 ||rowspan="2" | 45 || 4% || 100% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || | | align="left" | 2 || 5% || 105% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || | | align="left" | 3 || 48 || 6% || 109% | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 52 || 7% || 114% | |||
|- | |||
| align="left" | 5 || 56 || 8% || 118% | |||
|- | |||
| align="left" | 6 || 60 || 9% || 123% | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || 64 || 10% || 127% | |||
|- | |||
| align="left" | 8 || 68 || 11% || 132% | |||
|- | |||
| align="left" | 9 || 72 || 12% || 136% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
{{RFSkillsKR}} | {{RFSkillsKR}} |