Status Effects/Armor Break: Difference between revisions
→Causes
IceSoulMOG (talk | contribs) |
(→Causes) |
||
Line 32: | Line 32: | ||
|- | |- | ||
| Killing Blow (2) [[Armor Crash]] || -39% || 7 Seconds | | Killing Blow (2) [[Armor Crash]] || -39% || 7 Seconds | ||
|- | |||
| [[G-1 Corona/ModA|[Mod] G-1 Corona]] || 30% || 5 Seconds | |||
|} | |} | ||