Reaction Gloves: Difference between revisions
no edit summary
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 37: | Line 37: | ||
| [[Cannoneer Withstanding]] | | [[Cannoneer Withstanding]] | ||
|} | |} | ||
</tabber> | |||
<br> | <br> | ||
Line 72: | Line 73: | ||
|- align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#99CCFF;" | |- align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#99CCFF;" | ||
| rowspan="2" | '''Skill Level''' | | rowspan="2" | '''Skill Level''' | ||
| rowspan="2" | '''Level Requirement''' | |||
| colspan="3" | '''Damage reduction<br>increase''' | | colspan="3" | '''Damage reduction<br>increase''' | ||
|- align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#99CCFF;" | |- align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#99CCFF;" | ||
Line 77: | Line 79: | ||
| '''2nd Bead''' | | '''2nd Bead''' | ||
| '''3rd Bead <br>(Berserk Mode)''' | | '''3rd Bead <br>(Berserk Mode)''' | ||
|- align="center" | |||
| align="left" | 1 | |||
| 60 | |||
| ??% | |||
| ??% | |||
| ??% | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | 2 | |||
| 60 | |||
| 7% | |||
| 14% | |||
| 21% | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | 3 | |||
| 63 | |||
| 10% | |||
| 20% | |||
| 30% | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | 4 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | 5 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | 6 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | 7 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | 8 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | 9 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | 10 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | 11 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | 12 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | 13 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | 14 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | 15 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | 16 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | 17 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | 18 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | 19 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | 20 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
</tabber> | |||
<br> | <br> |