Counter Chance: Difference between revisions
→Requirements
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
|||
Line 36: | Line 36: | ||
|- align=center | |- align=center | ||
| align=left | [[Elsword|Knight]] | | align=left | [[Elsword|Knight]] | ||
| rowspan= | | rowspan=3 | Lv.20 | ||
| rowspan= | | rowspan=3 | 15 | ||
| rowspan= | | rowspan=3 | 10 SP | ||
| rowspan= | | rowspan=3 | 1 SP | ||
|- | |- | ||
| [[Raven|Taker]] | | [[Raven|Taker]] | ||
|- | |||
| [[Elesis|Free Knight]] | |||
|} | |} | ||
</tabber> | </tabber> |