Outrage Strike: Difference between revisions
→Skill Information
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
|||
Line 20: | Line 20: | ||
{| cellspacing="0" cellpadding="5" border="1" width="0" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | {| cellspacing="0" cellpadding="5" border="1" width="0" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | ||
|- style="background:#99CCFF;" | |- style="background:#99CCFF;" | ||
! Skill Level !! Required Level !! | ! Skill Level !! Required Level !! Explosions !! MP Cost !! Cooldown | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 65 || | | align="left" | 1 || 65 || 516% | ||
| rowspan= | | rowspan=30 | 300 MP | ||
| rowspan= | | rowspan=30 | 180 seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 70 || | | align="left" | 2 || 70 || 555% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || ?? || 593% | |||
|- | |||
| align="left" | 4 || ?? || 632% | |||
|- | |||
| align="left" | 5 || ?? || 671% | |||
|- | |||
| align="left" | 6 || ?? || 710% | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || ?? || 748% | |||
|- | |||
| align="left" | 8 || ?? || 787% | |||
|- | |||
| align="left" | 9 || ?? || 826% | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || ?? || 864% | |||
|- | |||
| align="left" | 11 || ?? || 903% | |||
|- | |||
| align="left" | 12 || ?? || 942% | |||
|- | |||
| align="left" | 13 || ?? || 980% | |||
|- | |||
| align="left" | 14 || ?? || 1019% | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || ?? || 1058% | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || ?? || 1097% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || ?? || 1135% | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || ?? || 1174% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || ?? || 1213% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 || ?? || 1251% | |||
|- | |||
| align="left" | 21 || ?? || 1290% | |||
|- | |||
| align="left" | 22 || ?? || 1329% | |||
|- | |||
| align="left" | 23 || ?? || 1367% | |||
|- | |||
| align="left" | 24 || ?? || 1406% | |||
|- | |||
| align="left" | 25 || ?? || 1445% | |||
|- | |||
| align="left" | 26 || ?? || 1484% | |||
|- | |||
| align="left" | 27 || ?? || 1522% | |||
|- | |||
| align="left" | 28 || ?? || 1561% | |||
|- | |||
| align="left" | 29 || ?? || 1600% | |||
|- | |||
| align="left" | 30 || ?? || 1638% | |||
|- | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
{{DCSkillsKR}} | {{DCSkillsKR}} |