ElEditors, Interface administrators, Administrators
70,975
edits
IceSoulMOG (talk | contribs) |
|||
Line 97: | Line 97: | ||
| International || ? || ? | | International || ? || ? | ||
|- | |- | ||
| Europe || El Coins / | | rowspan=4 | Europe || El Coins (UK) || ? | ||
|- | |||
| Monety El (PL/PLN) || 0.55€ = 100 EC | |||
|- | |||
| El Coins (CZ/KC) || ? | |||
|- | |||
| ? (DE, IT/EUR)<br>Elflouzes (FR/EUR) || ? | |||
|- | |- | ||
| Thailand || @cash || 1฿ = 100 @cash | | Thailand || @cash || 1฿ = 100 @cash |