Snap Crasher: Difference between revisions
no edit summary
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 26: | Line 26: | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 50 || 97% || 341% || rowspan="8" | 35 MP || rowspan="8" | 6 Seconds | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 50 || 97% || 341% || rowspan="8" | 35 MP || rowspan="8" | 6 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || | | align="left" | 2 || || | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || | | align="left" | 3 || 53 || || | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 57 || || | |||
|- | |||
| align="left" | 5 || 61 || || | |||
|- | |||
| align="left" | 6 || 65 || || | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || 69 || || | |||
|- | |||
| align="left" | 8 || 73 || || | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |