Sword Shield: Difference between revisions
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) |
|||
Line 23: | Line 23: | ||
! Skill Level !! Level Required !! Damage(Physical) !! Duration !! MP Usage !! Cooldown | ! Skill Level !! Level Required !! Damage(Physical) !! Duration !! MP Usage !! Cooldown | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 15 || | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 15 || 33% ×3 || 10 Seconds || rowspan="21" | 25 MP || rowspan="21" | 6 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || | | align="left" | 2 || 34% ×3 || 10.2 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 16 || | | align="left" | 3 || 16 || 35% ×3 || 10.4 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 19 || | | align="left" | 4 || 19 || 36% ×3 || 10.6 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 22 || | | align="left" | 5 || 22 || 37% ×3 || 10.8 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 25 || | | align="left" | 6 || 25 || 38% ×3 || 11 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 28 || | | align="left" | 7 || 28 || 39% ×3 || 11.2 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 31 || | | align="left" | 8 || 31 || 40% ×3 || 11.4 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 34 || | | align="left" | 9 || 34 || 41% ×3 || 11.6 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 10 || 37 || | | align="left" | 10 || 37 || 42% ×3 || 11.8 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 11 || 40 || | | align="left" | 11 || 40 || 43% ×3 || 12 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 12 || 43 || | | align="left" | 12 || 43 || 44% ×3 || 12.2 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 46 || | | align="left" | 13 || 46 || 45% ×3 || 12.4 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 14 || 49 || | | align="left" | 14 || 49 || 46% ×3 || 12.6 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 52 || | | align="left" | 15 || 52 || 47% ×3 || 12.8 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 16 || 55 || | | align="left" | 16 || 55 || 48% ×3 || 13 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 17 || 58 || | | align="left" | 17 || 58 || 49% ×3 || 13.2 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 18 || 61 || | | align="left" | 18 || 61 || 50% ×3 || 13.4 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 19 || 64 || | | align="left" | 19 || 64 || 52% ×3 || 13.6 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 20(Max) || 67 || | | align="left" | 20(Max) || 67 || 53% ×3 || 13.8 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 21 || 70 || | | align="left" | 21 || 70 || 54% ×3 || 14 Seconds | ||
|- | |||
| align="left" | 21 || 70 || 55% ×3 || 14.2 Seconds | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |