Water Cannon: Difference between revisions
→Skill Information
Shironsaki (talk | contribs) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 42: | Line 42: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 72 || 140% | | align="left" | 9 || 72 || 140% | ||
|- | |||
| align="left" | 10 || 76 || 145% | |||
|- | |||
| align="left" | 11 || 80 || 149% | |||
|- | |||
| align="left" | 12 || 84 || 154% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |