Trapping Ranger/Skills/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
m (Text replacement - "{| style="background-color: black" class="FCK__ShowTableBorders" border="0" cellspacing="1" cellpadding="1"" to "{| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1"") |
m (Text replacement - "{| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1"" to "{| class="related-skills" border="1" style="border-collapse: collapse;" cellpadding="1"") |
||
(20 intermediate revisions by 3 users not shown) | |||
Line 2: | Line 2: | ||
|- | |- | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
=== 特殊活性 | === 特殊活性 === | ||
{| style="border-collapse: collapse;" | {| class="related-skills" border="1" style="border-collapse: collapse;" cellpadding="1" | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image:Fatality.png]] | |||
| width="150" align="center" | [[Fatality/zh-hans|致命狂袭]] | |||
|- | |||
| width="40" | [[Image:Humming Wind.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Humming Wind/zh-hans|虚无空间]] | |||
|- | |||
| width="40" | [[Image:Eldrasil's rage.png]] | |||
| width="150" align="center" | [[Eldrasil's Fury/zh-hans|艾德拉斯的愤怒]] | |||
|- | |||
| width="40" | [[Image:Karma.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Karma/zh-hans|猎杀之魂]] | |||
|- | |||
| width="40" | [[Image:Evoke.png]] | | width="40" | [[Image:Evoke.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[Evoke/zh-hans|召魂曲]] | | width="150" align="center" | [[Evoke/zh-hans|召魂曲]] | ||
|} | |} | ||
Line 25: | Line 28: | ||
=== 主动技 === | === 主动技 === | ||
{| | {| class="related-skills" border="1" style="border-collapse: collapse;" cellpadding="1" | ||
|- | |||
|- | |||
| width="40" | [[Image:Explosiontrap.png]] | | width="40" | [[Image:Explosiontrap.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[ | | width="150" align="center" | [[Explosive Trap/zh-hans|死亡陷阱]] | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image:Spike Trap.png]] | | width="40" | [[Image:Spike Trap.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[Briar Trap/zh-hans|尖刺陷阱]] | | width="150" align="center" | [[Briar Trap/zh-hans|尖刺陷阱]] {{Locked Skill CN|2}} | ||
| | |||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
=== 被动技 === | |||
| | {| class="related-skills" border="1" style="border-collapse: collapse;" cellpadding="1" | ||
|- | |||
|- | |||
| width="40" | [[Image:Huntersability.png]] | | width="40" | [[Image:Huntersability.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[Hunter's Ability/zh-hans| | | width="150" align="center" | [[Hunter's Ability/zh-hans|猎人本能]] | ||
|} | |||
|} | |} | ||