Lanox: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 75: | Line 75: | ||
|- | |- | ||
| {{ddeck|9-1|9-1|Burnt Forest}} | | {{ddeck|9-1|9-1|Burnt Forest}} | ||
| {{ddeck|9-2|9-2|Ash Covered Village}} | |||
|- | |||
| {{ddeck|9-3|9-3|Phantasmal Geyser}} | |||
| {{ddeck|9-4|9-4|Volcanic Flame Entrance}} | | {{ddeck|9-4|9-4|Volcanic Flame Entrance}} | ||
|- | |- | ||
| {{ddeck|9-5|9-5|Collapsing Temple of Fire}} | | {{ddeck|9-5|9-5|Collapsing Temple of Fire}} | ||
| {{ddeck|9-6|9-6|Grand Cavern:<br>Chasm of the Divided Land}} | | {{ddeck|9-6|9-6|Grand Cavern:<br>Chasm of the Divided Land}} | ||
|} | |} |