Wind Einfallen: Difference between revisions
no edit summary
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
|||
Line 4: | Line 4: | ||
| [[File:LASActive4.png]]<br>[[File:LASActive4A.png]] | | [[File:LASActive4.png]]<br>[[File:LASActive4A.png]] | ||
| {{SkillType|SA|S}} | | {{SkillType|SA|S}} | ||
|- | |||
| | |||
| {{SkillText|Wind Einfallen}} | |||
|- | |||
| | |||
| {{SkillText|Swaying El}} | |||
|- | |||
| | |||
| {{SkillText|True|Wind Einfallen}} | |||
|} | |} | ||