Skill Tree: Noblesse/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
IceSoulMOG (talk | contribs) (Created page with "{| cellpadding="10" style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" |- | | | File:Noblesse13.png|link=Soul Sigil/zh-hans|灵魂...") |
m (Text replacement - "\[\[File:(.*?)\|link=(.*?)\]\]" to "{{st|X|$1|$2}}") |
||
(29 intermediate revisions by 3 users not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
{ | {{Skill Tree 3/zh-hans|2nd | ||
| Character=Lu/Ciel | |||
| 35-2={{st|X|Noblesse09.png|Shadow Bolt/zh-hans|连环暗影}} | |||
| 35-3={{st|X|Noblesse13.png|Soul Sigil/zh-hans|灵魂印章}} | |||
| 35-4={{st|X|Noblesse04.png|Spiritual Enhancement/zh-hans|魂灵强化}} | |||
| | | 45-2={{st|X|Noblesse05.png|Twilight Judgment/zh-hans|暮光审判}} | ||
| | | 45-5={{st|X|Royalguard4.png|Fantasy Impromptu - 2nd Movement/zh-hans|幻想即兴曲 - 第2乐章}} | ||
| 50-2={{st|X|Noblesse12.png|Swift Smash/zh-hans|迅速粉碎}} | |||
|- | | 55-2={{st|X|Noblesse11.png|Spectral Spear/zh-hans|光谱长枪}} | ||
| | | 60-4={{st|X|Noblesse02.png|Tribute/zh-hans|贡品}} | ||
| | | 60-5={{st|X|Noblesse01.png|Nobility/zh-hans|贵族的精神}} | ||
| | | 65-2={{st|X|NoblesseHA.png|Castle of Abaddon/zh-hans|亚巴顿之城}} | ||
}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||