Skill Tree: Dimension Witch/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
IceSoulMOG (talk | contribs) (Power Balance) |
m (Text replacement - "\[\[File:(.*?)\|link=(.*?)\]\]" to "{{st|X|$1|$2}}") |
||
(34 intermediate revisions by 3 users not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
{ | {{Skill Tree 3/zh-hans|2nd | ||
| Character=Aisha | |||
| 35-2={{st|X|Wormhole.png|Worm Hole/zh-hans|虫洞}} | |||
| 35-3={{st|X|EnergySpurt.png|Energy Spurt/zh-hans|天惩}} | |||
| 35-4={{st|X|DWPassive2.png|Magic Staff/zh-hans|魔力法杖}} | |||
| | | 45-2={{st|X|DWActive1.png|Space Distortion/zh-hans|空间扭曲}} | ||
| | | 45-5={{st|X|DWSActive2.png|Screw Driver/zh-hans|螺旋驱动}} | ||
| 50-2={{st|X|Shadow Body.png|Energetic Body/zh-hans|活力之躯}} | |||
|- | | 55-2={{st|X|DWSActive1.png|Impact Hammer/zh-hans|冲击之槌}} | ||
| | | 60-4={{st|X|ManaflowOverdrive.png |Manaflow Overdrive/zh-hans|气脉暴走}} | ||
| | | 60-5={{st|X|DWPassive1.png|Space Leap/zh-hans|空间跳跃}} | ||
| | | 65-2={{st|X|FS.png|Fate Space/zh-hans|命运空间}} | ||
| | }} | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||