Skill Tree: Dimension Witch/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
IceSoulMOG (talk | contribs) (Created page with "{| cellpadding="10" style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" |- | | | link=Energetic Body/zh-hans...") |
m (Text replacement - "\[\[File:(.*?)\|link=(.*?)\]\]" to "{{st|X|$1|$2}}") |
||
(36 intermediate revisions by 3 users not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
{| | {{Skill Tree 3/zh-hans|2nd | ||
|- | | Character=Aisha | ||
| | | 35-2={{st|X|Wormhole.png|Worm Hole/zh-hans|虫洞}} | ||
| | | 35-3={{st|X|EnergySpurt.png|Energy Spurt/zh-hans|天惩}} | ||
| 35-4={{st|X|DWPassive2.png|Magic Staff/zh-hans|魔力法杖}} | |||
| | | 45-2={{st|X|DWActive1.png|Space Distortion/zh-hans|空间扭曲}} | ||
| | | 45-5={{st|X|DWSActive2.png|Screw Driver/zh-hans|螺旋驱动}} | ||
| | | 50-2={{st|X|Shadow Body.png|Energetic Body/zh-hans|活力之躯}} | ||
|- | | 55-2={{st|X|DWSActive1.png|Impact Hammer/zh-hans|冲击之槌}} | ||
| | | 60-4={{st|X|ManaflowOverdrive.png |Manaflow Overdrive/zh-hans|气脉暴走}} | ||
| | | 60-5={{st|X|DWPassive1.png|Space Leap/zh-hans|空间跳跃}} | ||
| | | 65-2={{st|X|FS.png|Fate Space/zh-hans|命运空间}} | ||
| | }} | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||