Pan Andrzej

From Elwiki


Bogaty Kupiec z Elder, Lider Gildii Handlarzy
Hoffman.png
Imię Pan Andrzej
Rasa Człowiek
Rola Bogaty Kupiec z Elder, Lider Gildii Handlarzy
Lokalizacja Miasto Elder
Wiek 43
Witaj podróżniku. Nazywam się Pan Andrzej i prowadzę tutaj Gildię Handlarzy.

~ Pan Andrzej

Pan Andrzej

Opis

Pan Andrzej to najbogatszy kupiec w Elder i lider lokalnej Gildii Handlarzy. Sprzedawane przez niego dobra są najwyższej jakości; tak samo z resztą jak nagrody i renoma jaką można uzyskać wypełniając jego zadania.

Historia

Rozdział 2: Łap Bendersa!

Pan Andrzej jest przywódcą Gildii Handlarzy w Elder. To on jako pierwszy powitał w mieście Drużynę Poszukiwaczy Eldrytu po tym, jak Hagard poinformował go o ich nadejściu. Zaprosił drużynę do swojego domu na herbatkę, gdzie poinformował ich o lokalnych występkach Bendersa. Był wyraźnie zaniepokojony brakiem reakcji ze strony strażników Lorda wobec wzrastającej aktywności przestępczej w okolicy. Na początek współpracy i wzajemnego zaufania, Pan Andrzej zlecił drużynie odzyskanie dóbr skradzionych przez zbiry Bendersa na Pamiątkowym Moście Robo. Mimo pomyślnego ukończenia tego zadania, Pan Andrzej nie potrafił jednak zaufać Poszukiwaczom na tyle, żeby wyjawić im informacje na temat miasta.

Jako handlarz, Pan Andrzej przekłada sobie zaufanie ponad wszystko, więc ponownie zlecił Poszukiwaczom odzyskanie kilku dóbr - tym razem z Księżycowego Lasu. Opowiada przy tym, że szaleństwo leśnych stworów przypomina mu Wielką Wojnę Potworów, która miała miejsce tysiące lat temu. Podejrzewał też, że Demoniczne Siły mogły maczać w tym wszystkim palce.

Dzięki pomocy Lelii udało mu się uzyskać wskazówkę dotyczącą miejsca pobytu Bendersa. Pan Andrzej poprosił o pomoc w zbadaniu sprawy Lennarta, który również był zaniepokojony obecnym stanem miasta. Wspólnie udało im się dowiedzieć, że Benders działał na zlecenie Lorda Robo.

Podczas najazdu na Zamek Robo, Pan Andrzej zasugerował, że należy od razu zaatakować od frontu. Z pomocą Lelii zinfiltrowali zamek. Gdy spotkali w Ścieku Bendersa zauważyli, że jego ciało zostało mechanicznie zmodyfikowane.

Rozdział 3: Tajemnica Zamku Robo

Kiedy Pan Andrzej dotarł do Strażnicy, był bardzo zmieszany widząc dziwne zachowanie Burasów. Rozkazał im przestać i się ogarnąć, jednak było już na to za późno. Nieprzemyślane działania Burasów sprawiły, że Poszukiwacze musieli zaatakować Robostrażników, podczas gdy mieszkańcy miasta szturmowali jego główną bramę. Akcja zakończyła się sukcesem z niewielkimi stratami w ludziach. Po walce z Robo N8, Pan Andrzej zauważył, że najpewniej Lord Robo używał pieniędzy mieszkańców uzyskanych z podatków do finansowania swoich badań nad Nazoidami. Drużyna przeszukała cały Zamek w poszukiwaniu odłamku Eldrytu, jednak nie udało im się go znaleźć.

Rozdział 4: Gdzie jest Lord Robo?

Dzięki pomocy lokalnych handlarzy, Pan Andrzej dowiedział się, że Lord Robo uciekł do Besmy, więc skontaktował się z Solvej.

Rozdział 32: Czas na Odnowienie

Kiedy Drużyna Poszukiwaczy Eldrytu pokonała Lorda Robo i opuściła Elder, Pan Andrzej rozpoczął ciężką pracę nad przywróceniem ekonomii miasta do normalności. Bez Lorda Robo - tyrana traktującego mieszkańców jak portfele - udało się zakończyć te działania wielkim sukcesem. Po wszystkim Pan Andrzej postanowił urządzić wielką ucztę dla mieszkańców Elder, żeby uczcić ich starania w odzyskaniu miasta.

GaleriaAlternatywne Nazwy

Server Name Translation
Korean Flag.png South Korea 호프만 Hoffman
Japanese Flag.png Japan ホフマン Hoffman
German Flag.png Germany Hofmann Hoffman
French Flag.png France Hofmann Hoffman
Polish Flag.png Poland Pan Andrzej Mister Andrew
App Store Logo.pngGoogle Play Store Icon.png Elsword: Evolution (Mobile) HuffmanNPC
{{
Region NPC
Ruben LouHagardAnnaOczyszczony Duch i Nieśmiały DuchBendersWillardPrastary Buras
Elder Pan AndrzejLeliaEkkoLennartBendersWillardLord Robo
Besma SolvejCzaczabukRichardTomBeraukSzaman KayaLord Robo
Altera AinaAronAmonAgdaKról Nazoidów
Peita AlvarLentoPaneBerrut
Belder MausHannaGralNoelVanessaAssasynka ChloePyromar
Hamel PenentioHoracjoLucyDenkaDaisyPan HagenAvalancheHellfertLord BelmezArenSasha
Sander RosannaEmirReykaDafarrAnedranKelainoTrocktaWódz KaruBeigaKarisBehemot
Ranox BursztynekEdel i SebastianZ Torbą Mu Do TwarzyStalowa StalaAmbroży KowadłoIgniaRózia i ZuziaGloriaDarkmoonObłąkana SyrenaJin i InIplitanArteaScarSashaAnedran
Elysion Yuno i NonoDurendaHugoBernardTheodorNazo-Ptak TeodoraDrzewo Energii EldrytuDekaMayaHerbaonAdrianSolaceHarnieSigmundIlunisAgaur
Świat Fantazji Laby Źródło WspomnieńŚpioch BibiSpokojny PokkoEnergiczny Ookiee
Wschodnie Elios Gajar/BellondKapitan
Północne Naios MaoKallonPałacowy Generał ObronyGunthorEstranged Lord/plDeborahNenya
Centrum Naios BellondePrzyjaciel Laby
Elyanod AlchemikKowalAkcesoriaIgniaArteaAnedranRossoAgaurVentusLinaBellondShashaGloriaDarkmoonHennonSolaceHarnie
Varnimyr Mały DuchChloeKomendantka PosterunkuEdithLord NefilRossoVentusLinaNeroStirbargen
Rigomor WinstonHaivanNichelBerrut
Podróżnicy ArankaLauraCamillaAdanGlaveHelenMiyu
Inni LutosFanatyk Henira
Specjalni NPC

Specjalni NPC
AegirpAlter EgoAmeliaVictoriaAskerBarkatBartonBerngartBranderkBranwenCloud MasonConwellCorkusDynamoEdanElkashuElriaEzreFredGeneral CronwellGeneral TestarossaGraceGuardian Holy BeastsHenirIshmaelIsiladKeyperaKuenbaranLaylaLilliaLimeLuaNoahOwenQ-Proto_00RitaRod GessSerisSpekaSultSultharenTedTerreValakVerdelWolvernianZohan

Grupy

Serwis CoBoCrow MercenariesDark-Eyed ArmyDemon ArmyDrużyna Poszukiwaczy EldrytuGuardian KnightsHenir's OrderNasod RulerNight SaversRed KnightsRed-Demon ArmySeven TowerWhite-Ghost Army

}}