Przyjaciel Laby

From Elwiki


Język:English • Deutsch • français • polski • português do Brasil
Przyjaciel Laby
Portait - Laby's Friend.png
Imię Przyjaciel Laby
Rola Przyjaciel Laby
Lokalizacja Cmentarz Mrocznego Gaju, Szczelina Wspomnień
No przecież, jesteś tu ze mną! Jak mogłam zapomnieć?

~ Laby

Przyjaciel Laby

Opis

Przyjaciel Laby to mały, czarny stworek przypominający swoim wyglądem królika. Był pierwszym stworzeniem, które zaprzyjaźniło się z Laby w Mrocznym Gaju. Jego śmierć wywołała u dziewczynki wielki szok. Laby nie rozumiała pojęcia śmierci, poczuła się więc opuszczona, bezradna i bardzo samotna. Smutek i cierpienie wywołane przez to wydarzenie były dla niej nie do zniesienia, a sama Laby bez przerwy płakała nad ciałem małego stworka. Z kałuży stworzonej z łez dziewczynki powstała Nisha, która pochłonęła wszystkie negatywne emocje jak i pamięć o króliczym stworzonku.

Laby o Małym Stworku

"Pewnego dnia przyplątał się do mnie mały, uroczy stworek. Był inny od pozostałych leśnych potworów. Został moim przyjacielem. To była moja pierwsza przyjaźń. Czułam się bardzo szczęśliwa. Spędzony razem czas był dla mnie niczym promień słońca. Chciałam pozostać z nim na zawsze. Może... ten czas trwał dla niego zbyt długo? Któregoś dnia po prostu przestał się ruszać. Zrobił się zimny. I powoli, bardzo powoli znikał. Nie chciałam przyjąć do wiadomości, że umarł. Po raz pierwszy spędzał z kimś czas. A ja po raz pierwszy kogoś straciłam."

Historia

Prolog: Cmentarz Mrocznego Gaju

Laby opowiada o poznaniu swojego pierwszego przyjaciela, który był dla niej jak spełnienie marzeń. Wspomnienia o nim zanikają wskutek pojawienia się Nishy.

Rozdział 7: Nisha

Pod Kopułą Henira Laby zauważa małego stworka, który wygląda dokładnie tak jak jej stary przyjaciel. Przypomina sobie o nim i rozpoznaje go, jednak nie pamięta, co się z nim stało. Stworek ucieka. Podczas poszukiwań, poza innymi anomaliami, dziewczynka spotyka istotę, która wyglądem przypomina potwora z portu. Przemawia on wieloma różnymi głosami, zarzucając jej, że Laby kłamie, opuściła go i zapomniała o nim. Zdezorientowana Laby ucieka, trafiając w końcu w miejsce przypominające Mroczny Gaj. Tam po raz kolejny spotyka czarnego stworka. Jego widok bardzo ją cieszy, jednak małe stworzonko zmienia się nagle w strasznego potwora, który atakuje Laby. Dziewczynka przypomina sobie wtedy o wszystkim i uświadamia sobie, że jej przyjaciel umarł dawno temu. Laby zrozumiała, czym tak naprawdę jest Nisha i wyruszyła razem z nią w dalszą drogę.

GaleriaCiekawostki

  • Jedną z nagród w evencie stworzenia Laby było unikalne siedzonko z Przyjacielem Laby. Dopasowanie to nie pojawiło się na europejskim serwerze.
  • Iskierka oraz Piąstka w swoich Avatarach Promocyjnych posiadają akcesoria wzorowane na wyglądzie Przyjaciela Laby (breloczek oraz gumkę do włosów).
    • Breloczek z Przyjacielem Laby możemy też zobaczyć na przerywniku umiejętności "Bicie Serca".
  • Przyjaciel Laby w misjach epickich po raz pierwszy pojawia się w misji "Pierwszy Krok" z rozdziału 7.
  • Marzycielka w swojej Hiper Umiejętności Marzycielka Labiryntu przywołuje iluzje, które wyglądają jak jej dawny przyjaciel z Mrocznego Gaju.

Alternatywne nazwy

Serwer Nazwa Tłumaczenie
Korean Flag.png Korea Południowa ??? Przyjaciel LabyNPC
{{
Region NPC
Ruben LouHagardAnnaOczyszczony Duch i Nieśmiały DuchBendersWillardPrastary Buras
Elder Pan AndrzejLeliaEkkoLennartBendersWillardLord Robo
Besma SolvejCzaczabukRichardTomBeraukSzaman KayaLord Robo
Altera AinaAronAmonAgdaKról Nazoidów
Peita AlvarLentoPaneBerrut
Belder MausHannaGralNoelVanessaAssasynka ChloePyromar
Hamel PenentioHoracjoLucyDenkaDaisyPan HagenAvalancheHellfertLord BelmezArenSasha
Sander RosannaEmirReykaDafarrAnedranKelainoTrocktaWódz KaruBeigaKarisBehemot
Ranox BursztynekEdel i SebastianZ Torbą Mu Do TwarzyStalowa StalaAmbroży KowadłoIgniaRózia i ZuziaGloriaDarkmoonObłąkana SyrenaJin i InIplitanArteaScarSashaAnedran
Elysion Yuno i NonoDurendaHugoBernardTheodorNazo-Ptak TeodoraDrzewo Energii EldrytuDekaMayaHerbaonAdrianSolaceHarnieSigmundIlunisAgaur
Świat Fantazji Laby Źródło WspomnieńŚpioch BibiSpokojny PokkoEnergiczny Ookiee
Wschodnie Elios Gajar/BellondKapitan
Północne Naios MaoKallonPałacowy Generał ObronyGunthorEstranged Lord/plDeborahNenya
Centrum Naios BellondePrzyjaciel Laby
Elyanod AlchemikKowalAkcesoriaIgniaArteaAnedranRossoAgaurVentusLinaBellondShashaGloriaDarkmoonHennonSolaceHarnie
Varnimyr Mały DuchChloeKomendantka PosterunkuEdithLord NefilRossoVentusLinaNeroStirbargen
Rigomor WinstonHaivanNichelBerrut
Podróżnicy ArankaLauraCamillaAdanGlaveHelenMiyu
Inni LutosFanatyk Henira
Specjalni NPC

Specjalni NPC
AegirpAlter EgoAmeliaVictoriaAskerBarkatBartonBerngartBranderkBranwenCloud MasonConwellCorkusDynamoEdanElkashuElriaEzreFredGeneral CronwellGeneral TestarossaGraceGuardian Holy BeastsHenirIshmaelIsiladKeyperaKuenbaranLaylaLiliaLimeLuaNoahOwenQ-Proto_00RitaRod GessSerisSpekaSultSultharenTedTerreValakVerdelWolvernianZohan

Grupy

Serwis CoBoCrow MercenariesDark-Eyed ArmyDemon ArmyDrużyna Poszukiwaczy EldrytuGuardian KnightsHenir's OrderNasod RulerNight SaversRed KnightsRed-Demon ArmySeven TowerWhite-Ghost Army

}}