Laura

From Elwiki
Serwis Banku CoBo
Luriel.png
Imię Laura
Rasa Człowiek
Rola Serwis Banku CoBo
Lokalizacja Wszystkie miasta oprócz Ruben
Dubbing Japanese Flag.png 原田 ひとみ (Harada Hitomi)

Story Quest Icon - Luriel.png "Serdecznie po...pozdrawiam wszystkich poszukiwaczy przygód, gości oraz eh... i takich tam innych! Je... jestem Laura z firmy CoBo. Zadowoleni klienci to dla nas najwyższy pri... priro... eh... jest to dla nas ważne!"

Laura jest NPC, którego można znaleźć w każdym mieście oprócz Ruben. Jej rolą jest zapewnienie graczom dostępu do Banku.

Laura

Opis

Laura jest najbardziej godną zaufania osobą. Możesz powierzyć jej swój ekwipunek i złoto w Serwisie Banku CoBo. Możesz deponować i wypłacać swoje przedmioty i pieniądze za jej pośrednictwem w dowolnej chwili.

Wątek poboczny

Przyjęcie Powitalne Adana

Podczas pomagania Arance w przygotowaniach do przyjęcia powitalnego Adana, Laura zrobiła sobie chwilę przerwy. Laura przyszła tu, by pomóc przy jedzeniu, zatem wzięła książkę kucharską i zaczęła gotować. Postępowała zgodnie z przepisem, ale dodała do niego także kilka innych składników, myśląc, że dobre jedzenie zmieszane z innymi dobrymi potrawami sprawi, że będzie jeszcze lepsze. Podczas porządków po zakończeniu gotowania, przypadkowo rozsypała mąkę i nabałaganiła w kuchni. Aranka i poszukiwacze przygód zeszli na dół, by sprawdzić jak jej idzie. Laura pokazała im jedzenie, które przygotowała. Wszyscy byli zaskoczeni, że jedzenie wygląda idealnie. Aranka, Aisha i Elsword postanowili go spróbować. Ich twarze wkrótce wypełniły się obrzydzeniem. Laura przyniosła grupie trochę wody, aby zmyć posmak jedzenia i zastanawiała się, co poszło nie tak. Gdy Aranka spytała siostrę z jakiego skorzystała przepisu, Laura wytłumaczyła jej, że zmieszała przepis z książki kucharskiej z innymi pysznymi potrawami. Aranka spytała, czy Laura spróbowała jedzenia przed podaniem go innym, jednak Laura odpowiedziała, że chciała by jej siostra była pierwszą, która go spróbuje.

Podczas dostarczania dokumentów dla COBO H.Q., Laura przypadkowo je zgubiła i zostały one rozrzucone po całym Hamel. Poprosiła Poszukiwaczy, by pomogli jej odzyskać zagubione dokumenty. Kiedy wrócili, zostali przywitani przez Laurę, która zgubiła jeszcze więcej dokumentów w Belder. Po zebraniu wszystkich dokumentów wysłała je tak, jak miała to zrobić. Aranka postanowiła zbesztać Laurę za jej błędy i powiedziała jej o konsekwencjach jej działań, gdy zostanie pełnoetatowym pracownikiem. Laura obiecała, że następnym razem zrobi to lepiej. Podczas gdy Aranka opowiadała Poszukiwaczom Eldrytu o firmie CoBo i ich prezesie, Laura spytała, czy Aranka może spytać prezesa o coś w jej imieniu. Laura szepcze swoje pytanie do ucha Aranki, ale ta szybko odmawia.

Kiedy Aranka przyprowadziła Adana na jego przyjęcie powitalne, Laura przywitała mężczyznę wraz z innymi pracownikami CoBo. Laura podziękowała swojej siostrze za upewnienie się, że wszystko nie skończyło się katastrofą. Kiedy Aranka zaczęła narzekać na pracę w CoBo, Laura i Miyu dołączyły się do rozmowy. Laura narzekała na to, że pracownicy cały czas muszą się przemieszczać po Elios, a firma nawet nie zadaje sobie trudu, by opłacić ich podróże. Narzeka też, że muszą stawiać się przed wielkim i strasznym prezesem za każdym razem, gdy popełnią nawet najmniejszy błąd. Kiedy Adan postanowił uciec z imprezy, wszyscy pracownicy CoBo rzucili się w pościg, aby złapać Adana i nie musieć przejmować jego pracy.

Galeria


Ciekawostki

  • Szarfa, którą nosi na ramieniu, jest napisana w różnych językach, w zależności od serwera gry. W KR, tekst brzmi "견습", podczas gdy w NA, tekst brzmi "Apprentice" (Praktykant). W Europejskiej wersji gry Laura nie ma żadnej przepaski na ramieniu.
  • Laura jest młodszą siostrą Aranki.


Alternatywne Nazwy

Serwer Nazwa Tłumaczenie
Korean Flag.png Korea Południowa 루리엘 Luriel
Japanese Flag.png Japonia ルリエル Luriel
Chinese Flag.png Chiny (chiński uproszczony) 路莉尔 Luriel
Spanish Flag.png Hiszpania Loriel Luriel
Polish Flag.png Polska Laura
App Store Logo.pngGoogle Play Store Icon.png Elsword: Evolution (Mobile) LouielNPC
{{
Region NPC
Ruben LouHagardAnnaOczyszczony Duch i Nieśmiały DuchBendersWillardPrastary Buras
Elder Pan AndrzejLeliaEkkoLennartBendersWillardLord Robo
Besma SolvejCzaczabukRichardTomBeraukSzaman KayaLord Robo
Altera AinaAronAmonAgdaKról Nazoidów
Peita AlvarLentoPaneBerrut
Belder MausHannaGralNoelVanessaAssasynka ChloePyromar
Hamel PenentioHoracjoLucyDenkaDaisyPan HagenAvalancheHellfertLord BelmezArenSasha
Sander RosannaEmirReykaDafarrAnedranKelainoTrocktaWódz KaruBeigaKarisBehemot
Ranox BursztynekEdel i SebastianZ Torbą Mu Do TwarzyStalowa StalaAmbroży KowadłoIgniaRózia i ZuziaGloriaDarkmoonObłąkana SyrenaJin i InIplitanArteaScarSashaAnedran
Elysion Yuno i NonoDurendaHugoBernardTheodorNazo-Ptak TeodoraDrzewo Energii EldrytuDekaMayaHerbaonAdrianSolaceHarnieSigmundIlunisAgaur
Świat Fantazji Laby Źródło WspomnieńŚpioch BibiSpokojny PokkoEnergiczny Ookiee
Wschodnie Elios Gajar/BellondKapitan
Północne Naios MaoKallonPałacowy Generał ObronyGunthorEstranged Lord/plDeborahNenya
Centrum Naios BellondePrzyjaciel Laby
Elyanod AlchemikKowalAkcesoriaIgniaArteaAnedranRossoAgaurVentusLinaBellondShashaGloriaDarkmoonHennonSolaceHarnie
Varnimyr Mały DuchChloeKomendantka PosterunkuEdithLord NefilRossoVentusLinaNeroStirbargen
Rigomor WinstonHaivanNichelBerrut
Podróżnicy ArankaLauraCamillaAdanGlaveHelenMiyu
Inni LutosFanatyk Henira
Specjalni NPC

Specjalni NPC
AegirpAlter EgoAmeliaVictoriaAskerBarkatBartonBerngartBranderkBranwenCloud MasonConwellCorkusDynamoEdanElkashuElriaEzreFredGeneral CronwellGeneral TestarossaGraceGuardian Holy BeastsHenirIshmaelIsiladKeyperaKuenbaranLaylaLilliaLimeLuaNoahOwenQ-Proto_00RitaRod GessSerisSpekaSultSultharenTedTerreValakVerdelWolvernianZohan

Grupy

Serwis CoBoCrow MercenariesDark-Eyed ArmyDemon ArmyDrużyna Poszukiwaczy EldrytuGuardian KnightsHenir's OrderNasod RulerNight SaversRed KnightsRed-Demon ArmySeven TowerWhite-Ghost Army

}}