Queen's Authority: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 45: | Line 45: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 12 || 74 || 12% | | align="left" | 12 || 74 || 12% | ||
|- | |||
| align="left" | 13 || 78 || 13% | |||
|- | |||
| align="left" | 14 || 82 || 14% | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || 86 || 15% | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || 90 || 16% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 94 || 17% | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || 98 || 18% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 102 || 19% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 (M) || 106 || 20% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |