Iron Paladin: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
CheeseLuvas (talk | contribs) No edit summary |
No edit summary |
||
Line 35: | Line 35: | ||
! Description | ! Description | ||
|- | |- | ||
| | | ^vZX | ||
| ??? | | ??? | ||
|- | |- | ||
| | | >>XXXX | ||
| ??? | |||
|- | |||
| >>XXXZ | |||
| ??? | | ??? | ||