User:RaptorLangley: Difference between revisions
From Elwiki
→Spain Server 20px
No edit summary |
|||
Line 16: | Line 16: | ||
! Personaje !! Apodo !! Nivel !! Gremio !! Personaje !! Apodo !! Nivel !! Gremio Personaje !! Apodo !! Nivel !! Gremio | ! Personaje !! Apodo !! Nivel !! Gremio !! Personaje !! Apodo !! Nivel !! Gremio Personaje !! Apodo !! Nivel !! Gremio | ||
|- | |- | ||
| [[File:BMNEW.png]] || '''NecroMacro''' || 72 || <s>NoobKiings<s | | [[File:BMNEW.png]] || '''NecroMacro''' || 72 ||<s>NoobKiings</s><br><s>DarkMalkavians</s><br>XxLasNochesxX | ||
| [[File:CENEW.png]] || EveTrol || 25 ||---- | | [[File:CENEW.png]] || EveTrol || 25 ||---- | ||
| [[File:ISNEW.png]] || ¿ElswordTrol? || 0 ||---- | | [[File:ISNEW.png]] || ¿ElswordTrol? || 0 ||---- | ||
|- | |- | ||
| [[File:SDNEW.png]] || Araskill || 60 || <s>DarkMalkavians<s | | [[File:SDNEW.png]] || Araskill || 60 || <s>DarkMalkavians</s><br><s>Kihetai</s><br><s>Puddings</s><br>XxLasNochesxX | ||
| [[File:ATNEW.png]] || AddTrol || 20 ||---- | | [[File:ATNEW.png]] || AddTrol || 20 ||---- | ||
| [[File:RSNEW.png]] || ¿TrolElsword? || 0 ||---- | | [[File:RSNEW.png]] || ¿TrolElsword? || 0 ||---- | ||
|- | |- | ||
| [[File:DCNEW.png]] || ShunHyong || 56 ||<s>DarkMalkavians<s | | [[File:DCNEW.png]] || ShunHyong || 56 ||<s>DarkMalkavians</s><br>XxLasNochesxX | ||
| [[File:CANEW.png]] || TrolEve || 21 ||---- | | [[File:CANEW.png]] || TrolEve || 21 ||---- | ||
| [[File:RFNEW.png]] || ¿? || 0 ||---- | | [[File:RFNEW.png]] || ¿? || 0 ||---- | ||
|- | |- | ||
| [[File:GMNEW.png]] || ElizaBaum || 56 ||<s>DarkMalkavians<s | | [[File:GMNEW.png]] || ElizaBaum || 56 ||<s>DarkMalkavians</s><br>XxLasNochesxX | ||
| [[File:TiTNEW.png]] || TrolAdd || 20 ||---- | | [[File:TiTNEW.png]] || TrolAdd || 20 ||---- | ||
| [[File:VCNEW.png]] || ¿? || 0 ||---- | | [[File:VCNEW.png]] || ¿? || 0 ||---- | ||
|- | |- | ||
| [[File:LPNEW.png]] || AddYggdrasil || 56 ||<s>DarkMalkavians<s | | [[File:LPNEW.png]] || AddYggdrasil || 56 ||<s>DarkMalkavians</s><br>XxLasNochesxX | ||
| [[File:LSNEW.png]] || AraTrol || 25 ||---- | | [[File:LSNEW.png]] || AraTrol || 25 ||---- | ||
| [[File:IPNEW.png]] || ¿? || 0 ||---- | | [[File:IPNEW.png]] || ¿? || 0 ||---- | ||
|- | |- | ||
| [[File:CBSNEW.png]] || Nevelion || 56 ||<s>DarkMalkavians<s | | [[File:CBSNEW.png]] || Nevelion || 56 ||<s>DarkMalkavians</s><br>XxLasNochesxX | ||
| [[File:DKNEW.png]] || ElesisTrol || 25 ||---- | | [[File:DKNEW.png]] || ElesisTrol || 25 ||---- | ||
| [[File:TTNEW.png]] || ¿? || 0 ||---- | | [[File:TTNEW.png]] || ¿? || 0 ||---- | ||
Line 51: | Line 51: | ||
| [[File:PKNEW.png]] || TrolElesis || 25 ||---- | | [[File:PKNEW.png]] || TrolElesis || 25 ||---- | ||
| [[File:DWNEW.png]] || ¿? || 0 ||---- | | [[File:DWNEW.png]] || ¿? || 0 ||---- | ||
|- | |||
|} | |} | ||